
Pünkösd péntekén, 2026. május 22-én ismét arra vágyunk, hogy megtapasztaljuk a Szentlélek átformáló, tűzzel keresztelő jelenlétét.
Ezért virrasztani, dicsőíteni, imádkozni fogunk 6 órán keresztül, 🔥 18 órától éjfélig. 🙏🎸 A résztvevő dicsőítők az Őrtüzek IH szolgálói lesznek. Az a vágyunk, hogy együtt és közösen éljük meg a Szentlélekkel való találkozás örömét. Hívunk Téged, hogy együtt dicsőítsük a mi Urunkat és közösen imádkozzunk a Szentlélek kenetének, áldásainak, megújító erejének kiáradásáért! Az emeleti teremben közösen várakozó és imádkozó apostolok példájára, várakozzunk, vágyakozzunk együtt mi is Isten Lelkére, a Vigasztalóra, aki erővel tölt majd el minket. (vö. Apcsel 1,8)
Gyere el és hívj másokat is!
Tudjuk, hogy egy ilyen csodás hosszú hétvégét nagyon sok mindenre lehet használni, hívunk Téged, kezdd a Szentlélekkel!
MIKOR, HOL?
2026. május 22-én, pénteken 18 órától éjfélig, az Őrtüzek IH imaszobájában (1111 Budapest, Magyar Tudósok körútja 1.).
A találkozó plakátját, itt tudod letölteni! 🔥